Bezpieczny sen jest fundamentem zdrowego życia. W dzisiejszym zabieganym świecie sen odgrywa kluczową rolę w regeneracji ciała i umysłu, dlatego warto zadbać o odpowiednie warunki do wypoczynku. Materace SleepMed to nie tylko symbol komfortu, ale także gwarancja bezpiecznego snu. Odkryj, dlaczego warto zaufać tym wyjątkowym produktom, które zasługują na miano najlepszych towarzyszy nocnego odpoczynku.

Materace SleepMed – w jaki sposób zagwarantują Ci bezpieczny sen?

Nie ma co ukrywać – materace SleepMed to nie tylko podłoża do spania, to produkty, które troszczą się o Twoje zdrowie i zapewnią Ci efektywny wypoczynek. Każdy model dostępny w ofercie posiada status wyrobu medycznego, a to oznacza, że spełniają one rygorystyczne normy dotyczące bezpieczeństwa i efektywności, co jest niezwykle istotne dla osób z problemami kręgosłupa czy bólem mięśniowym. Dzięki wysokiej jakości materiałom i zaawansowanym technologiom zastosowanym w produkcji, materace SleepMed przyczyniają się do poprawy jakości snu oraz wspierają zdrowie fizyczne. Co więcej, każdy model SleepMed posiada certyfikat jakości AEH, potwierdzający pozytywny wynik testów pod kątem 4 kluczowych parametrów, czyli:

  • Bezpieczny sen z materacami SleepMedergonomii, która zapewnia optymalne dopasowanie materaca do ciała użytkownika, wspierając kręgosłup i regenerację organizmu,
  • higieny, która gwarantuje czyste środowisko snu poprzez ochronę przed bakteriami, grzybami i roztoczami,
  • klimatu, który zapewnia właściwy przepływ powietrza wewnątrz materaca, umożliwiający regulację wilgotności i temperatury ciała,
  • trwałości, która wyraża odporność na nacisk, odkształcenia, działanie wilgoci i zmienne temperatury.

Materace SleepMed – jak dopasują się do Twoich preferencji?

Materace SleepMed oferują komfort, o którym z pewnością nie miałeś/aś pojęcia. Każdy model wyróżnia się kluczowym elementem, a jest nim ruchoma warstwa pianki termoelastycznej, umożliwiająca personalizację twardości w niezwykle prosty sposób. Poprzez proste przełożenie warstwy jesteś w stanie stworzyć aż 4 stopnie twardości! Jak to działa? Wystarczy ustawić pianki w odpowiedniej kolejności, gdyż układ:

  • beżowa – zielona – biała zapewnia średnią twardość materaca,
  • beżowa – biała – zielona gwarantuje idealne podparcie dla osób cięższych oraz tych z problemami kręgosłupa,
  • zielona – biała – beżowa cechuje się bardzo wysoką sprężystością,
  • biała – zielona – beżowa zapewnia najtwardszą wersję i jest polecana osobom ciężkim.

Oczywiście dla osób wymagających lub zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa to może być za mało. Na szczęście SleepMed dba o różnorodność potrzeb użytkowników. W ofercie znajdują się także modele z dwóch innych kolekcji, posiadające nie tylko ruchomą warstwę pianki termoelastycznej, ale także odpinany top. Dzięki niemu możesz uzyskać dodatkowo dwie różne strony twardości, co daje w sumie aż 6 stopni twardości!

Materace SleepMed – jak gwarantują zarówno komfortowe, jak i higieniczne warunki?

SleepMed to marka, która sięga po najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić każdemu użytkownikowi zdrowy, a zarazem bezpieczny sen – dotyczy to również alergików! Specjalnie z myślą o nich powstał pokrowiec odpowiadających za najwyższy stopień higieny. Probiotex z tkaniną Tencel i taśmą 3D to pokrowiec, który jest niezwykły, ponieważ jego dzianina została nasączona apreturą Purotex®, wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków. Dzięki temu zmniejsza się ilość alergenów roztoczy kurzu domowego na powierzchni materaca o aż 93,7%, co zapewnia świeże i czyste środowisko snu. Nie bez znaczenia jest także pokrowiec Merced z taśmą 3D. Jest on wyjątkowo miękki, co wynika z nasączenia dzianiny specjalną apreturą zmiękczającą (hydrophilic softener). Zwiększa ona odprowadzanie wilgoci, ale również nadaje dzianinie wyjątkową miękkość. Oprócz tego powierzchnia wyposażona jest w specjalne perforacje, które nie tylko dodają elegancji, ale również zapewniają odczuwalny efekt masażu. To wszystko sprawia, że sen na materacu SleepMed staje się jeszcze bardziej komfortowy i relaksujący. Warto również podkreślić, że oba pokrowce posiadają zamek, przez co można je łatwo ściągnąć i wyprać w domowych warunkach. Czynność tą zaleca się wykonywać raz na pół roku, aby zachować zarówno komfortowe, jak i higieniczne warunki.

Materace SleepMed – w jaki sposób wpływają na obieg powietrza?

Innowacyjną technologią, która zrewolucjonizowała sposób, w jaki materace SleepMed zapewniają cyrkulację powietrza, jest technologia Airforce. Jak się okazuje, ona nie poprawia, ale maksymalizuje obieg powietrza wewnątrz wypełnienia materacy. Dzięki specjalnej wielostrefowej technologii nacinania pianki w tzw. kratkę wentylacyjną, nacięcia tworzą idealną przestrzeń do efektywnej cyrkulacji powietrza zarówno w pionie, jak i poziomie. W praktyce oznacza to, że ciepło i wilgoć generowane przez organizm podczas snu są kierowane do otwartych komór, czyli jam wewnątrz materaca. Gdy użytkownik porusza się w nocy, naturalne ruchy ciała przemieszczają to ciepłe powietrze na zewnątrz, zastępując je świeżym. Wszystkie materace SleepMed wykorzystują tę zaawansowaną technologię, gdyż nacięcia powstały zarówno w nowoczesnej piance FlexiFoam, jak i w wysokoelastycznej piance VPPHR, która stanowi podstawę wypełnienia materacy SleepMed.

Bezpieczny sen to nie tylko marzenie, ale realność, którą możesz osiągnąć dzięki odpowiednio dobranemu materacowi. Materace SleepMed są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim zapewniają bezpieczne warunki do wypoczynku. Dzięki innowacyjnym technologiom i wysokiej jakości materiałom każda noc spędzona na materacu SleepMed to czas nie tylko relaksu, ale także regeneracji i odnowy.

wyrób medycznyMaterace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.