Luksusowa sypialnia to mniejsze lub większe marzenie każdego człowieka – w końcu kto nie chciały wypoczywać w przepięknym miejscu? Oczywiście otoczenie może wpływać na Twoją jakość snu, czyli np. ułatwiać lub utrudniać zrelaksowanie się, co wpływa na szybkość zasypiania. Jednak najważniejsza kwestia opiera się o odpowiednio skomponowanym łóżku. Na uwadze powinieneś/aś mieć komfortowe podłoże do spania. Marka SleepMed łączy elegancki wygląd swoich produktów z wyjątkowymi właściwościami, dzięki czemu jesteś w stanie stworzyć sobie najlepsze warunki do wypoczywania!

Podstawa każdego łóżka – materace SleepMed

Stwórz namiastkę luksusu w swojej sypialni – eleganckie materace i dodatki do snu od SleepMedStworzenie komfortowej przestrzeni do wypoczynku opiera się na kilku ważnych aspektach. W dużej mierze należy mieć na uwadze liczne czynniki, takie jak odpowiedni styl – w końcu to od niego zależy, czy atmosfera w sypialni będzie sprzyjać efektywnemu wypoczynkowi. Jednak sprawdza się tutaj zasada, że wygląd to nie wszystko. Znaczną rolę odgrywa tutaj komfortowe podłoża do spania. Jego obecność jest niezbędna do prawidłowego wysypiania się, gdyż to odpowiadają one za najlepsze wsparcie całego ciała. Materace SleepMed to wyjątkowe produkty, które z pewnością wprowadzą luksus do Twojej sypialni. Wynika to z dwóch kwestii, a pierwsza z nich obejmuje przede wszystkim pokrowce Merced czy Probiotex. Wykorzystują one innowacyjne dzianiny nasączone kolejno apreturą zmiękczającą oraz apreturą Purotex® wykorzystującą technologię aktywnych probiotyków. Jednak poza tym, świetne wyglądają. Dzięki temu wpasują się w każdą sypialnię, a nawet nadają jej bardziej luksusowego wyglądu. Oprócz tego warto w nie zainwestować z uwagi na unikalne technologie oraz bezpieczeństwo w czasie snu. Wszystkie materace SleepMed posiadają również status wyrobu medycznego oraz certyfikat jakości AEH. A jakie rozwiązania wykorzystują?

Technologia Airforce

Materace SleepMed posiadają szereg innowacyjnych technologii. Jedną z nich jest wyjątkowa technologia Airforce, która przyczyniła się do swego rodzaju rewolucji. Stanowi specjalną, wielostrefową technologię nacinania pianki w pionie i poziomie w tzw. kratkę wentylacyjną. Pozwala to osiągnąć maksymalny obieg powietrza wewnątrz materaca. Rozwiązanie to w znaczący sposób przyczynia się do eliminacji ciepła oraz wilgoci, które organizm wytwarza w czasie snu czy odpoczynku. Wówczas to powietrze jest kierowane do otwartych komór (jam) i przy pomocy naturalnych ruchów, wypychane na zewnątrz. skutkuje to zapewnieniem prawidłowego komfortu termicznego, a także higienicznego środowiska do wypoczywania. Technologia Airforce występuje w każdym modelu, gdyż wykorzystano je w innowacyjnej piance FlexiFoam oraz piance VPPHR.

Unikalna pianka termoelastyczna

Każdy materac SleepMed wykorzystuje unikalną piankę termoelastyczną. W ofercie dostępne są dwa typy, czyli pianka VitaRest® i Celsius-Waterlily®. Ich budowa umożliwia reagowanie na ciepło oraz nacisk użytkownika, przez co jest w stanie się niemalże idealnie dopasować do jego anatomicznych kształtów ciała. Oznacza to, że gwarantuje najlepsze wsparcie całej sylwetki, a to wiąże się z innymi, ale równie ważnymi cechami! Przede wszystkim jest w stanie łagodzić bóle pleców czy karku oraz wspomagać prawidłowy przepływ krwi! Na tle innych wyróżnia się dodatkowo właściwości antyalergiczne, przeciwodleżynowe czy ortopedyczne. Warto również podkreślić, że wysoką jakość i właściwości obu piasek zostały potwierdzone przez certyfikat „Oeko Tex”, a to oznacza, że mogą być wykorzystywane w materiałach przeznaczonych dla niemowląt i noworodków. Oprócz tego, piana Celsius-Waterlily® uzyskała certyfikację Nordic Swan Ecolabel.

Możliwość regulacji twardości

Twardość stanowi subiektywne dla każdego użytkownika odczucie, które można określić na podstawie wagi i osobistych preferencji. Jednak czy da się na bieżąco dopasowywać podłoże do spania do aktualnych potrzeb? Oczywiście, że tak! Pomóc w tym mogą wyjątkowe i nie ma co ukrywać – luksusowe materace SleepMed. Wyróżniają się one dodatkowo możliwością regulacji twardości. Pozwala na to ruchoma warstwa pianki termoelastycznej. Dzięki temu oferują one aż 4 stopnie twardości, które możesz dostosować do aktualnych preferencji. Już nie musisz martwić się o to, że Twoja waga się zmienia, gdyż materace SleepMed zawsze zapewnią Ci komfortowy wypoczynek. Dla osób wymagających polecane są produkty posiadające dodatkowo odpinany top. W połączeniu z ruchomą warstwą pianki termoelastycznej gwarantują one aż 6 stopni twardości!

Dodatki do sypiali od SleepMed – poznaj unikalne poduszki do spania!

SleepMed ma w swojej ofercie nie tylko wysokiej jakości materace. Znajdziesz tutaj trzy wyjątkowe poduszki, które są w stanie zapewnić komfortowy oraz zdrowy wypoczynek. W tym przypadku każdy model został odpowiednio wyprofilowany. Pozwala to na anatomiczne wsparcie głowy, karku czy ramion – i to bez względu na przyjmowaną w czasie snu pozycję! A czym się wyróżniają poszczególne modele?

  • SleepMed Comfort Pillow – oddychająca i hipoalergiczna, jest idealna dla osób śpiących na plecach oraz boku,
  • SleepMed Premium Pillow – wyróżnia się odpowiednim stopniem wentylacji oraz hipoalergicznością, jest idealna dla osób śpiących na plecach oraz boku,
  • SleepMed Supreme Pillow – eliminuje skumulowane na powierzchni ludzkiego ciała ładunki elektryczne, redukuje nieprzyjemny zapach oraz wyróżnia się hipoalergicznością, jest idealna dla osób śpiących w różnych pozycjach, w tym na brzuchu.

Dobierając je do indywidualnych preferencji, masz pewność, że sen będzie odprężający i regenerujący. Co więcej, bóle kręgosłupa oraz karku będą wyeliminowanie!

Wydawać by się mogło, że luksusowa sypialnia musi być bogato zdobiona i przepiękna. Jednak tak naprawdę możesz postawić na minimalizm, a zainwestować w wysokiej jakości elementy wyposażenia łóżka, takie jak materace SleepMed czy dostępne również w ofercie poduszki. Pamiętaj jednak, aby jednocześnie zadbać o ich jak najlepsze dopasowanie do osobistych potrzeb oraz preferencji.

wyrób medycznyMaterace SleepMed są przeznaczone do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.