Zastanawiasz się, jaki materac wybrać dla Twojego niemowlaka? Zapoznaj się z naszą propozycją idealnego produktu, nadającego się dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Najwyższa jakość snu

Materac Hilding Kołysanka to świetny wybór, jeśli zależy Ci, aby twój maluch spokojnie przesypiał długie noce. Jest to produkt dopasowany do wymagań i standardów dzieci już od ich pierwszych dni. Jego producenci zadbali o staranny dobór materiałów, które wspomagają prawidłowy rozwój dziecka. Materac stanowi świetną amortyzację dla całego ciała malucha, niwelując ryzyko nieprawidłowego wzrostu. Materace Hilding odznaczają się wysoką jakością i sumiennym procesem produkcji, wszystko po to, by zapewnić swoim użytkownikom całkowite bezpieczeństwo i komfort podczas snu. Hilding Kołysanka został stworzony w taki sposób, by mógł łatwo dopasowywać się do ciała dziecka i gwarantować mu spokojny odpoczynek. Materac jest odporny na wszelkie odkształcenia i będzie służyć Twojemu maluchowi przed długie lata.

Idealny materiał

Hilding Kołysanka - najlepszy wybór dla dzieckaMaterac Hilding Kołysanka został wykonany z elastycznej pianki Flexifoam, którą dodatkowo utwardzono warstwą kokosu z namiastką lateksu. Dzięki temu w materacu wspomagana jest wentylacja, a co za tym idzie nie gromadzą się w nim szkodliwe drobnoustroje. Co więcej, takie materace są w stanie zapewnić Twojemu dziecku niezwykłą stabilność i amortyzację. Hilding Kołysanka jest ubrany w pokrowiec Lotus, który ma właściwości wodoodporne. Pozwala to na utrzymanie czystości i zachowanie zasad higieny, co jest niezwykle ważnym aspektem w opiece nad dzieckiem. Pokrowiec jest wolny od wybielaczy optycznych i odznacza się również odpornością na substancje oleiste. Wszelkie zabrudzenia udaje się bardzo łatwo usunąć, przy pomocy namoczonej ściereczki. Poza tym, Lotus można z łatwością zdjąć i prać w temperaturze do 40 stopni Celsjusza.

Materac dla alergików

Jeśli twój maluch zmaga się z alergiami lub jest na nie podatny – materac Hilding Kołysanka to idealny produkt. Pokrowiec nie jest wykonany z materiałów czy substancji, które mogłyby uczulać. Jego jakość i bezpieczeństwo są potwierdzone certyfikatem Oeko-Tex, dzięki temu masz pewność, że wszelkie surowce użyte do produkcji materaca nie zaszkodzą dziecku i nie wpłyną w negatywny sposób na jego zdrowie i samopoczucie. Co więcej, materac ten dostał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka, tj. spełnił wszelkie, niezwykle restrykcyjne wymagania i jest godny polecenia rodzicom. Jest to świetna inwestycja, która pozwoli Twojemu dziecku przesypiać całe noce i budzić się rano z uśmiechem i energią do zabawy oraz nauki.

Wybór odpowiedniego materaca dla maluszka może być trudny, dlatego nasz sklep przychodzi Ci z pomocą! Wybierając materac Hilding Kołysanka zapewnisz swojemu dziecku bezpieczeństwo, wygodę i prawidłowy rozwój.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/