Dzieci, jak one szybko rosną! Wraz z ich wiekiem zmieniają się także ich potrzeby w kwestii idealnego podparcie. Zastanawiasz się, jaki materac może okazać się najlepszy dla nastolatka? Poznaj nasz typ!

Materac o dwóch twardościach

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że osoby znajdujące się w okresie dorastania mogą mieć bardzo zmienne preferencje w kwestii podparcia, szczególnie kiedy znajdują się oni w okresie szybkiego wzrostu. Dlatego właśnie Hilding Breakdance został wyposażony w aż dwie twardości. Wystarczy tylko odwrócić wskazany model na drugą stronę, aby ją zmienić. Zawdzięczamy to innowacyjnej, poliuretanowej piance FlexiFoam, a dokładnie dwóm różnym blokom z niej wykonanym, które odpowiadają właśnie za twardość. Pamiętajmy, że nastolatkowie potrzebują szczególnie dużo energii na cały dzień, żeby móc w pełni zająć się wszystkimi swoimi aktywnościami, dlatego niezbędny jest porządny wypoczynek. Dodatkowo stabilne podparcia minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób kręgosłupa czy też powstawania wszelkich zwyrodnień.

Higiena na najwyższym poziomie!

Hilding Breakdance - w sam raz dla Twojego nastolatka!Oczywiście równie ważna jest higiena w łóżku młodego człowieka. Struktura wkładu gwarantuje, że całość jest szczególnie przewiewna: ułatwia ona przepływ powietrza, a także odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, którą materac może pochłaniać z ciała najmłodszych. Dzięki temu mamy pewność, że we wnętrze produktu nie stanie się miejscem życia grzybów, pleśni czy też wszelkich innych drobnoustrojów, a na powierzchni nie będzie osadzał się kurz. Ważną rolę odgrywa tutaj również pokrowiec Young. Nie tylko świetnie się prezentuje i dobrze będzie wyglądał w każdym nastoletnim pokoju. Materiał, z jakiego został wykonany to bardzo trwała dzianina, która jest odporna na ścieranie, za sprawą czego w bardzo szybki sposób pozbędziemy się z jej powierzchni plam. Powłoka może być prana w aż 60 stopniach, co daje gwarancję pozbycia się z niej wszelkich zabrudzeń oraz bakterii.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka!

Materace Hilding to produkty najwyższej jakości, które zapewnią komfortowy sen każdemu, niezależnie od wieku, płci czy stanu zdrowia. Modele przygotowane z myślą o młodzieży swobodnie można wybierać już w momencie, kiedy nasza pociecha wyrośnie z łóżeczka niemowlęcego i będzie miała pierwsze, własne łóżko. Dla wielu istotnym może okazać sie fakt, że produkt posiada liczne właściwości antyalergiczne, w związku z czym jest w pełni bezpieczny dla zmagających się z nadwrażliwością przykładowo na kurz czy roztocza. Dzięki temu nie będzie powodował wszelkich niepożądanych reakcji naszego organizmu, takich jak kaszel czy kichanie.

Materace dla młodzieży muszę być przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły! Dlatego przede wszystkim należy stawiać na produkty wysokie jakościowo, co do których mamy pewność!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/