Świadomość na temat tego, jak ważny jest zdrowy i efektywny sen stale rośnie. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że wpływa on na to, jak przebiegnie niemal cały następny dzień. Warto zadbać o to, by czas przeznaczony na nocny wypoczynek był możliwie jak najlepiej spędzony. Może być to możliwe dzięki materacom naturalnym, które pojawiły się stosunkowo niedawno, natomiast już zdążyły zachwycić wielu miłośników snu.

Sprężyny Multipocket – baza, dzięki której Hilding Nevada jest tak wygodny

Jednym z przedstawicieli naturalnych podłoży do snu jest model o nazwie Hilding Nevada. Jego rdzeń został wypełniony 7-strefowym systemem sprężyn Multipocket. Są to elementy ruchome, które pracują w pełni indywidualnie i uginają się jedynie w miejscu nacisku, co sprawia, że podłoże nie odkształca się na całej swojej powierzchni i doskonale dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała użytkownika. Każdy, kto kiedykolwiek miał okazję przetestować podłoże tego typu potwierdzi, że podłoże do snu staje się dzięki temu niesamowicie komfortowe. To jednak nie wszystko – wykorzystanie surowców tego typu przyczynia się do zwiększenia trwałości i odporności na odkształcenia całego wyrobu. Nowoczesne technologie i doskonale wyselekcjonowane surowce sprawiają, że cyrkulacja powietrza wewnątrz wkładu jest zachowana.

Lateks naturalny

Hilding Nevada i inne materace naturalne - rozwiązanie dla wymagającychMaterac naturalny to taki produkt, który wyróżnia się przede wszystkim surowcami wykorzystanymi do jego wytworzenia. Na szczególną uwagę zasługuje blat naturalnego lateksu o wysokości czterech centymetrów, który znajduje się po twardej stronie podłoża. Jest on pozyskiwany ze starannie wyselekcjonowanych, ściśle regulowanych plantacji, dzięki czemu można mieć stuprocentową pewność, że jest to surowiec możliwie jak najlepszej jakości. Jest to materiał, który uznaje się za niesamowicie higieniczny. Zdaniem ekspertów nie ma sobie równych w odstraszaniu szkodliwych mikroorganizmów, takich jak roztocza domowe. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż w jego wnętrzu powstały specjalne otwory i nacięcia umożliwiające swobodną wymianę powietrza. Lateks naturalny to gwarancja wygody i odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa.

Dowiedz się, dlaczego pokrowiec Linen jest tak wyjątkowy

Co jest głównym elementem, który wpływa na antyalergiczne właściwości materaca? Jest to oczywiście to, co znajduje się najbliżej ciała użytkownika – pokrowiec. Materace naturalne pokryto luksusową, bardzo przyjemną w dotyku tkaniną. Została wykonana między innymi z lnu, który jest oddychającym materiałem o specyficznej fakturze, dzięki któremu pokrowiec charakteryzuje się ponadprzeciętną trwałością. Ponadto, pozwala skórze oddychać, dzięki czemu użytkownicy mogą zapomnieć o nieprzyjemnej dolegliwości, jaką jest nadmierne pocenie się w nocy. Do produkcji pokrowca Linen wykorzystano również wszystkim dobrze znaną bawełnę organiczną. Jest to tkanina, która pochodzi z certyfikowanych upraw i doskonale wpływa na zdrowie domowników.

Na efektywny i przyjemny sen wpływa cała masa czynników. Wymienia się między innymi poziom stresy, tempo życia i ilość obowiązków, a także warunki panujące w sypialni. Na ostatnie z wymienionych ma wpływ między innymi podłoże do snu. Powinno być ono możliwie jak najlepiej dopasowane do potrzeb i preferencji użytkownika, a w dodatku odporne na odkształcenia.

Materac Nevada, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/