Dobry sen to dobre życie. Wiele osób nie zwraca uwagi na podłoże, na którym przychodzi im zasypiać, co sprawia, że budzą się niewyspane, a z dnia nie mogą korzystać w stu procentach. Nieregularny czas pracy, godziny przed komputerem i brak aktywności fizycznej prowadzą do nieustannego złego samopoczucia i braku energii. Często śpimy zdecydowanie za mało przez zbyt twarde, lub nazbyt miękkie podłoże. Materace naturalne Hilding Breva to innowacja na rynku produktów sypialnianych, która istotnie wpłynie na komfort Twojego wypoczynku. Najwyższej jakości naturalne surowce połączone z piankowym wypełnieniem sprawiają, że Twój sen staje się wartościowy. 

Żyj ekologicznie

Walka o środowisko naturalne to jeden z najważniejszych celów ówczesnego świata. Nie ma czemu się dziwić – kryzys klimatyczny to ogromne wyzwanie, z którym musimy mierzyć się na co dzień. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję, która staje po stronie przyrody i dba o jej dobrobyt. Materace naturalne to innowacja na rynku, która pozwala Ci zyskać komfortowy sen, a jednocześnie dba o środowisko. Wprowadziliśmy nowe rozwiązania, które zapewniają bezpieczeństwo zarówno Tobie, jak i ekosystemowi. Surowce, których użyliśmy do produkcji modeli zostały zebrane w sposób zrównoważony, ograniczając przy tym zużycie wody. Olej rycynowy, len, czy bawełna organiczna dbają o zdrowie użytkowników i sprawiają, że ich sen staje się jakościowy. Nie zapomnieliśmy także o alergikach, dla których najlepsze są naturalne rozwiązania. Nie musisz martwić się więcej o wrażliwą skórę, ponieważ wysokiej jakości materiały, z których stworzony jest materac, zadbają o to, by nie dotykały jej żadne podrażnienia.

Surowce naturalne

Materace naturalne Hilding Breva - powiedz tak naturze!Hilding Breva to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy stawiają na naturalne rozwiązania. Pokrowiec produktu stworzony jest z włókien lnu, czyli jednego z najtrwalszych surowców naturalnych. Materiał jest jednocześnie niesamowicie wytrzymały i miękki. Posiada także właściwości adsorpcyjne, dzięki czemu błyskawicznie pochłania wilgoć i sprawia, że pokrowiec pozostaje świeży i suchy w dotyku. Następna warstwa produktu to bawełna organiczna, pozyskana w sposób zrównoważony. Dzięki temu roślina pozbawiona jest trujących środków ochrony roślin i pozostaje nieskażona nawozami sztucznymi. Jedna strona materaca stworzona jest z pianki wysokoelastycznej HR Bio, która została nasączona olejkiem sojowym. Sprawia to, że produkt jest aksamitny, a jednocześnie chroni przed podrażnieniem wrażliwej skóry.  Druga strona to pianka ViscoBio, w której znajduje się olej rycynowy posiadający właściwości przeciwzapalne, czy przeciwgrzybicze.

Komu sprawdzi się materac naturalny? 

To idealna opcja dla osób ceniących sobie walkę o dobro środowiska naturalnego, jak i tych, które chcą szczególnie zadbać o swoje zdrowie. Dedykowany jest przede wszystkim parom o dużej różnicy wagowej, jak i singlom o cięższej wadze. Będzie dobrym rozwiązaniem dla osób zmagających się z problemami kręgosłupa i sprawi, że zapomnisz o porannym bólu pleców.

Materac Hilding sprawdzi się w niemal każdej sypialni. Nie zastanawiaj się długo i sprawdź naszą nową kolekcję już teraz!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/