Sen jest nam bardzo potrzebny do dobrego samopoczucia i zdrowia. Dlatego tak ważne jest aby w naszej sypialni znalazły się produkty takie jak materac nawierzchniowy, który pomóc nam może w solidnym i komfortowym wypoczynku oraz poprawie jakości snu niezależnie od miejsca w którym go zastosujemy. Materac nawierzchniowy doskonale sprawdzi się do różnego rodzaju zadań ekstremalnych. Przede wszystkim może pomóc w poprawieniu komfortu spania na niewygodnej kanapie albo narożniku, może również posłużyć nam w połączeniu dwóch łóżek w jedno wygodne łoże sypialniane. Zastosowanie materaca nawierzchniowego zmieni całkowicie powierzchnię spania w naszym wysłużonym materacu, zaś wybór modelu Hilding Tenor podniesie znacząco jakość i komfort Waszego snu.

Stary materac? To nie problem!

Jeśli Twoja kanapa lub łóżko powoli nie nadaje się do użytku – czy to ze względu na zużycie, czy przedawnioną lata temu, niewygodną konstrukcję – nie przejmuj się. Obecnie na rynku znajdziemy liczne sposoby na rozwiązanie takich problemów niskim kosztem. Nie zawsze musimy od razu decydować się na zakup zupełnie nowego łóżka. Często wystarczy jedynie zmienić jeden z elementów, aby cieszyć się komfortem snu na nowo. Dobry sen powinien być dla każdego – taka właśnie jest filozofia firmy Hilding. Dzięki niej na rynku pojawiły się trzy znakomite produkty: HIlding Bass, Hilding Alt oraz Hildiing Tenor, który rekomendujemy szczególnie mocno, a powody dla których to robimy poznacie w tekście poniżej.

Nowa jakość nocnego wypoczynku

Hilding Tenor - materac nawierzchniowyMaterac nawierzchniowy Hilding Tenor to produkt idealny, który będzie wspierać sen każdego w zależności od potrzeb. Jest to materac, który można swobodnie nałożyć na aktualną powierzchnię sofy lub łóżka. To prosty i niedrogi sposób, aby poznać zupełnie nową jakość nocnego wypoczynku. Gdy dodamy do tego istotny fakt, że dzięki konstrukcji z wysokoelastycznej pianki FloFom (o wysokości 4 cm) otrzymujemy właściwości chłodzące, a także znacząco wpływa to na poprawę wentylacji to możemy mówić o produkcie idealnym dla wszystkich tych, którzy poszukują materaca nawierzchniowego. HIlding Tenor dostępny jest w sprzedaży w łatwym do prania oraz antyalergicznym pokrowcu Tencel (ok. 6 cm), który wykonany jest z najwyższej jakości włókien wiskozowych, co sprawia, że absorpcja niepożądanej wilgoci jest jeszcze skuteczniejsza.

Próżno szukać bardziej ekonomicznego i ekologicznego modelu

Materace nawierzchniowe Hilding to prawdziwie ekonomiczny i ekologiczny wybór. W dobie narastającej konsumpcji ciężko o modele, które wytrzymałyby bez odkształceń wiele lat. Szczególnie w przypadku materacy piankowych – niewiele firm przeznacza tak wysokie nakłady na rozwój technologii ich produkcji. W przypadku powyższych modeli Hilding problem nie występuje – gwarancja producenta przypada na okres 15 lat. Tak więc materace z serii nawierzchniowych jak: Hilding Bass, Hilding Alt, a w szczególności wyżej opisywany Hilding Tenor są przystosowane do tchnięcia nowego życia w każde stare łóżko, sofę czy kanapę.