Materace średniotwarde to produkty, które dostarczają komfort zarówno osobom preferującym twarde podłoże, jak i tym, co wolą miękki wkład materaca. Modele tego typu zapewniają stabilizację kręgosłupa, a przy tym odpowiadają za wygodę i poczucie otulenia. Materace tego typu są skonstruowane z innowacyjnych sprężyn kieszeniowych oraz specjalnie wyprofilowanych pianek. Dzięki temu utrzymują sylwetkę w prawidłowej pozycji przez całą noc. 

Solidne wykonanie 

Pierwszy materac z grupy model średniotwardych to SleepMed Hybrid Supreme. Jest to świetny produkt dla osób, które oczekują wysokiej jakości snu oraz solidnego wykonania. Ponadto, przy budowie tego modelu wykorzystano nowoczesne rozwiązania, które wpływają na luksus użytkowania. Skonstruowano go ze sprężyn typu multipocket oraz termoelastycznej pianki VitaRest. Dzięki swojej wysokiej elastyczności punktowej, materac zapewnia optymalne wsparcie sylwetki i dopasowuje się do jej anatomicznej budowy. Tak przemyślana konstrukcja daje odprężenie i komfort. Pianka VitaRest reaguje na ciepło wydzielane przez ciało i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb osoby śpiącej na materacu. Dzięki temu, że materac jest dwustronny, możesz dobrać poziom twardości do swoich aktualnych potrzeb.

Popularne rozwiązania

Dlaczego materace średniotwarde to dobra inwestycja?Hilding Cha-Cha to kolejny model, który należy do tych średniotwardych. Jest to materac sprężynowy, który zbudowano na bazie sprężyny kieszeniowej. Ten typ modeli jest niezwykle popularny i wiele osób decyduje się na ich zakup. Hilding Cha-Cha ma bardzo elastyczne podłoże i cechuje się wysoką elastycznością punktową. Materac sprawdzi się w przypadku par, ponieważ partnerzy nie będę odczuwać ruchów drugiej osoby, co zapewnia spokojny sen. Warstwa filcu pełni funkcję izolatora. Utwardza ona podłoże i zapewnia wsparcie ciała podczas snu. Wierzchnie warstwy zbudowano z nowoczesnej pianki Velvet Touch, dzięki czemu są one bardzo sprężyste i gwarantują higieniczny sen.

Komfort i elastyczność 

Nasza trzecia propozycja to Hilding Step. Sprawdzi się u osób, którym zależy na stabilnym i nieco twardszym podłożu. Materac nie przenosi drgań, wywoływanych ruchami osoby śpiącej obok, dlatego sprawdzi się w sypialni pary. Siedem stref sprężyn kieszeniowych nadaje produktowi elastyczności i sprężystości. Każdą z nich umieszczono w oddzielnej kieszeni, co umożliwia im indywidualną pracę. Uginają się one wyłącznie pod wpływem nacisku spowodowanego ciężarem ciała i dostosowują się do ułożenia sylwetki. Hilding Step jest materacem sprężynowym, jednak miękkości nadaje mu jego delikatna i gąbczasta powłoka. Zastosowanie innowacyjnej pianki FlexiFoam pozwala odizolować sprężyny od ciała i daje poczucie niesamowitego komfortu. Możesz być pewien, że materac zagwarantuje Ci mocny i regenerujący sen.

Materace średniotwarde to produkty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!