Materace hybrydowe to produkty, które pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno. Jeszcze kilka lat temu nikt nie myślał o takich połączeniach – wydawało się, że najpopularniejsze, sprężynowe propozycje zdecydowanie wystarczają. Fakty są jednak nieco inne. Rosnąca świadomość na temat tego, jak istotny wpływ na samopoczucie i koncentrację ma udany nocny wypoczynek sprawiła, że producenci zaczęli tworzyć coraz to nowsze rozwiązania, które docierają do przeróżnych grup.

SleepMed Hybrid Comfort Plus – połączenie tego, co najlepsze

SleepMed Comfort Plus to propozycja materaca hybrydowego o niepowtarzalnych właściwościach. Jego wnętrze jest wypełnione zarówno sprężynami, jak i piankami różnego rodzaju. Takie rozwiązanie sprawia, że oba rodzaje tych materiałów wzajemnie się uzupełniają i tworzą podłoże idealne. Zastosowanie specjalnych sprężyn Multipocket nie jest bez znaczenia – tego typu elementy znacznie różnią się od standardowych. Mają drobniejszą budowę, przez co ich zagęszczenie jest znacznie większe i prowadzi do zwiększonej elastyczności punktowej. Jest to bardzo ważne szczególnie w przypadku par – materac odkształca się jedynie w konkretnym miejscu i nie przenosi nacisków. Dzięki takiemu rozwiązaniu zmiana pozycji partnera w nocy lub wcześniejsza pobudka jest niemal nieodczuwalna dla drugiej osoby. Połączenie pianki poliuretanowej FlexiFoam, termoelastycznej i wysokoelastycznej to standardowe, sprawdzone zestawienie stosowane przez markę SleepMed w wielu modelach. Zadowoleni klienci potwierdzają, że materac jest dzięki temu sprężysty, elastyczny i odporny na wszelkie odkształcenia, a ponadto wspaniale podpiera kręgosłup.

Sześć stref twardości

Maksymalnie komfortowy sen na materacu SleepMed Hybrid Comfort PlusMaterac ma być produktem na lata – SleepMed doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego obejmuje swoje produkty aż piętnastoletnią gwarancją dotyczącą odkształceń oraz nieprawidłowej pracy wyrobu. Jeśli jednak wybrane podłoże ma nam towarzyszyć przez tak długi czas, musi dopasowywać się do zmieniających się preferencji oraz wagi. Właśnie z takim zamiarem opracowano technologię aż sześciu stref twardości. Na górze oraz na dole wkładu umieszczono pianki o dwóch różnych twardościach, co już samo w sobie daje użytkownikowi możliwość wyboru. Fakt, iż materac może być użytkowany po obu stronach sprawia, że jego trwałość jest zwiększona – regularna zmiana stron pozytywnie wpływa na żywotność produktu. Innowacją jest tutaj odpinany top stworzony z pianki termoelastycznej. Można go przekładać na drugą stronę lub obracać zyskując dzięki temu aż cztery kolejne stopnie twardości. Użytkownik ma dzięki temu nieskończone możliwości i może odnaleźć idealny poziom komfortu dopasowany do indywidualnych preferencji.

Dlaczego warto wybrać SleepMed?

Nie bez powodu to właśnie materace SleepMed są wyróżnione statusem wyrobów medycznych oraz certyfikatem jakości AEH. Przeszły pozytywnie liczne testy i badania konieczne do uzyskania tych dwóch tytułów. Doświadczeni specjaliści dokładnie analizowali wyniki i potwierdzili, że materace tego producenta posiadają szereg właściwości, które pozytywnie wpływają między innymi na higienę i ergonomię snu. Optymalne połączenie cech niektórych materiałów sprawia, że są w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którym zależy na możliwie jak najlepszych warunkach. Są tworzone w stolicy Wielkopolski i z dbałością o szczegóły dopracowywane, aby neutralizować bóle pleców i zapobiegać schorzeniom kręgosłupa.

Rosnąca świadomość na temat tego, jak ważny jest komfortowy i wygodny sen sprawia, że innowacyjnych produktów wysokiej jakości jest na rynku coraz więcej. Nic więc dziwnego, że konsumenci często gubią się w natłoku informacji i nie potrafią wybrać optymalnego produktu dla siebie. SleepMed Hybrid Comfort Plus powstał między innymi właśnie dla takich osób – jest wspaniałym wyborem dla użytkowników w każdym wieku i o przeróżnych potrzebach.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/