Sen stanowi najważniejszą formę wypoczynku dla każdego człowieka. Sprzyja regeneracji ciała oraz umysłu, dzięki czemu można prawidłowo oraz efektywnie funkcjonować. Jednak aby dobrze się wyspać należy zwrócić uwagę na rodzaj materaca, na którym się wypoczywa. To właśnie od odgrywa kluczową rolę podczas odpoczynku. Odpowiednim materacem dla każdego będzie SleepMed Hybrid Supreme, który posiada właściwości prozdrowotne oraz wyjątkowy wkład. Dlaczego? 

Dlaczego SleepMed Hybrid Supreme jest warty uwagi?

SleepMed Hybrid Supreme to wyjątkowy materac łączący w sobie sprężyny kieszeniowe Multipocket z innowacyjnymi piankami. Połączenie to zapewnia wiele korzystnych dla użytkownika cech, takich jak:

  • redukcja drgań,
  • wysoka elastyczność punktowa,
  • miękkość,
  • odporność na odkształcenia,
  • trwałość.

Materace do spania powinny zapewniać użytkownikowi wysoki poziom komfortu, który wynika ze specjalnie dobranego wkładu. W SleepMed Hybrid Supreme są to sprężyny osadzone w indywidualnych kieszonkach, dzięki czemu zapewniają wysoką stabilność wkładu. Ponadto wyróżnić można także dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR – niezwykle sprężystego i wytrzymałego materiału, który zapewnia stabilne wsparcie kręgosłupa w czasie snu. Na środku znaleźć można wysokoelastyczną piankę VitaRest®, która reaguje na temperaturę oraz nacisk, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a po bokach występuje pianka FlexiFoam z technologią Airforce. Wspomaga ona prawidłową wentylację wkładu, umożliwiając zachowanie higienicznych warunków wewnątrz materaca. Na całej długości zastosowano siedem stref twardości, które dodatkowo pomagają dopasować się do kształtu ciała i zapewnić komfort na najwyższym poziomie.

Czym jeszcze charakteryzuje się SleepMed Hybrid Supreme?

Materac medyczny SleepMed Hybrid Supreme - odkryj nową jakość snu!Materace SleepMed to produkty zbudowane z antyalergicznych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Materac może być bezpiecznie użytkowany przez alergików, ponieważ ubrany jest w antyalergiczny pokrowiec, a budowa wkładu oraz specjalne profilowania oraz nacięcia umożliwiające jak najlepszą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu zapobiegają gromadzeniu się alergenów. Jednak to nie wszystko, ponieważ SleepMed Hybrid Supreme wyróżnia się także czterema twardościami, które powstały w wyniku zastosowania ruchomej pianki termoelastycznej VitaRest®. Poprzez wyłożenie i przełożenie jej na drugą stronę materaca można uzyskać preferowaną przez użytkownika twardość, dzięki czemu materac idealnie nadaje się dla każdego – nawet osób cięższych! Jednak największa zaletą materaca SleepMed Hybrid Supreme są właściwości prozdrowotne, które w korzystny sposób wpływają na kręgosłup. Jego prawidłowe wsparcie oraz stabilizacja w czasie snu sprawia, że osoby cierpiące na choroby i schorzenia kręgosłupa mogą choć na chwilę zaznać ukojenia. Produkt ten uzyskał status wyrobu medycznego w klasie I, co oznacza, że jego właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. SleepMed Hybrid Supreme posiada również certyfikat AEH, który potwierdza wysoką jakość produktu.

Niezależnie od preferencji, stanu zdrowia czy wagi – SleepMed Hybrid Supreme spisze się idealnie w każdej sypialni. Odpowiadają za to jego niezwykle uniwersalne cechy wynikające z wkładu oraz budowy materaca. SleepMed Hybrid Supreme jest gwarancją nie tylko komfortowego, ale także i zdrowego snu, na który zasługuje każdy człowiek.