Kaszel, katar czy podrażnienia skóry? Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wyroby, które zostały przygotowane z myślą o alergikach powinny spełniać najwyższe normy jakości, dlatego dzisiaj przygotowaliśmy wpis z myślą właśnie o osobach, które borykają się z różnego rodzaju niepożądanymi reakcjami.

Materac lateksowy – idealny dla alergików!

Jesteśmy przekonani, że dla alergików idealnym rozwiązaniem będą materace, które w swoim wnętrzu posiadają wysokiej jakości piankę lateksową. Właśnie takim jest Hilding Melody, który wspomnianemu materiałowi zawdzięcza naprawdę bardzo dużo! Lateks jest w szczególności polecany dla alergików, ze względu na fakt, że w skuteczny sposób blokuje rozwój grzybów i pleśni we wnętrzu produktu. Jest on gwarancją świetnej cyrkulacji powietrza, a także odprowadza wilgoć na zewnątrz. Jednocześnie idealnie podpiera ciało i delikatnie dopasowuje się do jego kształtu. Jest również bardzo trwały dlatego na pewno dobrze sprawdzi się przez długi czas!

Poznaj bliżej piankę chłodzącą

Sprawdzone materace dla alergika - wybierz najlepszy model!Bez wątpienia dobrze dla alergików sprawdzi się również wysokiej jakości Hilding Conga! Jego podstawę stanowi wyjątkowo trwała i odporna na odkształcenia pianka wysokoelastyczna. Jednak od standardowych tego typu wyrobów odróżnia ją między innymi fakt, że wzbogacona została w unikalną piankę FloFom, która posiada właściwości chłodzące. Warto wspomnieć również o wysokiej jakości piance termoelastycznej, która dopasowuje się do kształtu naszego ciała pod wpływem temperatury rozładowując napięcie i dając możliwość porządnej regeneracji. Materac ten został on umieszczony w niezwykle przyjemnym w dotyku pokrowcu, z kaszmiru, który pochłania do 40 procent wilgoci z otoczenia, w związku z czym gwarantuje higieniczne i w pełni bezpieczne środowisko snu, a dodatkowo można go prać w 40 stopniach.

Wyjątkowe właściwości pianki hybrydowej!

Nie możemy nie wspomnieć o modelu, jakim jest Hilding Modern. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na wyjątkową piankę hybrydową fusion, jaką ma w swoim wnętrzu. Posiada ona otwartą strukturą komórkową, przez co stanowi gwarancję naprawdę dobrego przepływu powietrza, a co za tym idzie obiecuje w pełni bezpieczne środowisko snu, dlatego bez dwóch zdań warto jest na nią postawić. W parze z wysokiej jakości pokrowcem materac zapewnia nie tylko komfort i pełne bezpieczeństwo, lecz również prawdziwą wygodę, dlatego nie ma co się zastanawiać tylko warto jest postawić na najlepsze produkty! Dodajmy, że za odpowiednie podparcie ciała odpowiada wyprofilowanie wypełnienia w aż siedem stref twardości, które świetnie pomagają się w pełni zregenerować.

Porządne materace dla alergika? Pamiętaj, aby przede wszystkim wybierać modele piankowe z najwyższej jakości materiałów.