Materace sprężynowe to rozwiązanie doceniane przez naprawdę wielu! Przekonaj się dlaczego warto jest na nie postawić! Dzisiaj przedstawimy najlepsze modele, które będą nas cieszyć naprawdę przez długi czas!

Dla kogo materac kieszeniowy?

Wysokiej jakości materace sprężynowe? Bez wątpienia warto jest postawić na modele kieszeniowe, w przypadku których każda sprężyna została umieszczona w osobnej kieszeni. Wskazane rozwiązanie sprawia, że materace tego rodzaju gwarantują znacznie większy komfort, dostosowując się lepiej do kształtu ciała swoich użytkowników jednocześnie będąc naprawdę trwałym! Naszą uwagę powinien przykuć chociażby dwustronny Hilding Zorba. Z jednej strony umieszczono tutaj piankę Flexifoam, należącą do surowców naprawdę plastycznych, które jednocześnie świetnie podtrzymują ciało. Warto także wspomnieć o piance lateksowej, która gwarantuje szereg właściwości antyalergicznych. Całość możemy bez problemu dostosować do naszych indywidualnych potrzeb!

Postaw na wysoki komfort snu

Wysokiej jakości materace sprężynoweWysoki komfort snu? Jesteśmy przekonani, że zapewni Ci go Hilding Flamenco! Został on zbudowany na bazie sprężyn typu multipocket. Analogicznie jak w przypadku sprężyn kieszeniowych, elementy wypełnienia nie dotykają się tutaj bezpośrednio ze sobą, lecz materace tego typu posiadają jeszcze więcej malutkich sprężyn. Rozwiązanie to sprawia, że w bardzo indywidualny sposób reagują one na wywierany nacisk, jeszcze lepiej dopasowując się do kształtu ciała ich użytkowników. Wskazany model został dodatkowo wzbogacony o specjalnie profilowany lateks, jaki został połączony z piankę Flexifoam, dzięki czemu całość jest bardzo elastyczna i wygodna, lecz jednocześnie dobrze podtrzymuje ciało. Żywotność produktu wspomaga między innymi wysokoelastyczna pianka HR, która jest odporna na odkształcenia. Produkt posiada aż dwie twardości, w związku z czym bardzo łatwo jest dostosować go do wymagań jakie aktualnie mają jego użytkownicy.

Sprężyny Pocket Plus – poznaj je bliżej!

Sprężyny Pocket Plus nie tylko zostały umieszczone w osobnych kieszeniach, lecz również mają aż 15 centymetrów wysokości, dzięki czemu w jeszcze bardziej indywidualny sposób dostosowuje się do naszego kształtu ciała zapewniając prawdziwy komfort. Przykładem produktu z tego typu wypełnieniem jest Hilding Dance. Posiada on również chłodzącą piankę FloFom, która w skuteczny sposób zapobiega nadmiernej potliwości i przegrzewaniu się naszego organizmu. Za prawidłowe podparcie ciała odpowiada między innymi pianka wysokoelastyczna, która jest odporna na odkształcenia. Całość przynosi prawdziwą ulgę dla naszych napiętych mięśni i kręgosłupa.

Materace sprężynowe bez wątpienia będą prawdziwym strzałem w dziesiątkę, musimy jednak pamiętać, aby dobrać model dopasowany do naszych potrzeb!